3 měsíční intenzivka

Cesta k zádům bez bolesti


V první polovině kurzu se postupně naučíte celou základní sestavu cviků metody Spirální stabilizace pro začátečníky.

Tuto základní sestavu budeme následně každý týden znovu a znovu opakovat tak, abyste dostali cvičení doslova pod kůži a byli si jisti správností provedení jednotlivých cviků a vše vám dávalo smysl.

V druhé polovině kurzu pak budeme k sestavě přidávat další cviky tak, abychom účinek základní sestavy ještě více podpořili.

Každý týden dostanete novou porci inspirace pro následnou domácí praxi.

Cílem je, abyste na konci kurzu:

 • znali lépe své tělo,
 • uměli vnímat jeho potřeby,
 • znali principy zdraví prospěšného pohybu
 • a mohli se směle a s chutí pustit do samostatného cvičení.

Praxe se bude intenzivně prolínat s teorií, abyste co nejlépe pochopili nejen principy metody Spirální stabilizace, ale zároveň principy zdravého pohybu jako takového.

Tyto zásady budete moci následně využít jak v běžném životě, tak při vašich oblíbených sportech.

Výhodou každotýdenních setkání je, že metodu nasáváte postupně. Nejste tak ze začátku přehlceni množstvím nových informací, které je třeba vstřebat.

Co získáte?

 • Méně bolesti
  4 z 5 účastníků kurzu uvádějí zlepšení svého stavu před začátkem kurzu.
 • Pevnější břišní svaly
  Síla břišních svalů je s bolestí zad úzce spjata. Jejich nedostatečná nebo špatná aktivita bývá častou příčinou bolestí. Díky odporu elastických lan posilujete intenzivně během celého cvičení (nejen) břišní svaly. Kromě úlevy od bolesti získáte i pevnější a pružnější tělo.
 • Dlouhodobou podporu
  Systematická práce po dobu 3 měsíců. Pravidelná setkání ve skupině stejně naladěných lidí. Kontinuální pomoc lektora. To vše je zárukou, že na konci kurzu si Vaše záda budou rochnit blahem.
 • Individuální přístup
  Skupinka max. 5 účastníků je zárukou téměř individuálního přístupu.
 • 60 minut jen pro sebe
  Každý týden si dopřejete celou hodinu času jen pro sebe a své zdraví.
 • Podrobná skripta
  Jako bonus obdržíte podrobná skripta s veškerými informacemi, které během kurzu zazní. Vše si tak můžete doma kdykoliv znovu připomenout a využívat všechny benefity cvičení na maximum.
 • Tréninkový "tahák"
  Chcete cvičit doma, ale nepamatujete si cviky? Připravila jsem pro Vás "tahák", který Vám s tím pomůže. Popadněte leták, natáhněte lana a pusťte se do cvičení.

Aktuálně vypsané termíny:

ZAČÁTEČNÍCI ÚTERÝ VEČER1x týdně, každé úterý 18:00-19:00 hod, hotel Svornost Harrachov, 24.9.2019 - 3.1.2020, cena: 1500 Kč/10 lekcí, pouze 5 míst v každém kurzu, rezervace místa nutná!
POKROČILÍ ÚTERÝ VEČER1x týdně, každé úterý 19:15-20:15 hod, hotel Svornost Harrachov, 24.9.2019 - 3.1.2020, cena: 1500 Kč/10 lekcí, pouze 5 míst v každém kurzu, rezervace místa nutná!
ZAČÁTEČNÍCI ČTVRTEK VEČER1x týdně, každý čtvrtek 18:00-19:00, hotel Svornost Harrachov, 26.9.2019 - 5.1.2020, cena: 1500 Kč/10 lekcí, pouze 5 míst v každém kurzu, rezervace místa nutná!
POKROČILÍ ČTVRTEK VEČER1x týdně, každý čtvrtek 19:15-20:15, hotel Svornost Harrachov, 26.9.2019 - 5.1.2020, cena: 1500 Kč/10 lekcí, pouze 5 míst v každém kurzu, rezervace místa nutná!

Co o kurzu říkají jeho účastníci?

"Z intenzivního 3 měsíčního kurzu jsem byl nadšený! Eva vymyslela způsob, jak člověka dovést k návyku, který je tak potřebný k osvojení si všech potřebných cviků. Líbilo se mi, že to nebylo jen o robotickém opakování sady stále stejných cviků, ale Eva přidává postupně další cviky a pomůcky, které vnímá, že by pro daného člověka mohly být přínosné. Ač se jedná o skupinový kurz, tak se mi dostávalo nadstandardní individuální péče a zcela zodpovědně mohu říci, že v mnoha ohledech lepší, než na individuální fyzioterapii, které jsem dříve absolvoval. Líbilo se mi, že Eva do tréninku zařazuje i prvky sebepoznávací, aby se člověk naučil lépe poslouchat své tělo. Díky tomu jsem si uvědomil, že cvičení nemusí být jen otrava, kterou by člověk měl každý den absolvovat, ale že to může být i zábavné a relaxační. Jako třešinku na dortu jsem na konci dostal své vlastní zhodnocení, včetně tipů a odkazů na další možnosti, jak se svým tělem, a zády především, dále pracovat. Díky!"
Vratislav Č.konzultant
"Kurz byl pro mne příjemné překvapení a úplně mimo má očekávání. Evin jemný a povzbuzující přístup mi ukázal, že není potřeba vždy všechno „dát“. Ale, že je prima si vyhovět a užít si to a taky to, že i „dvojčatová“ matka si musí najít pár chvil pro sebe. Eva mne nikam netlačila, ale vyprovázela, ochotně odpovídala na každý dotaz a už sama její přítomnost mi byla příjemná. A když jsem to doma flákala, tak jsem se nebála to přiznat a na oplátku se dočkala dalšího povzbuzení. Teď cvičím „naši sestavu“ minimálně 3x týdně a umím se pochválit, i když si najdu jen čas třeba jen na protažení. Kurz byl super prostě celý a sedl mi tak, jak byl koncipovaný, sestava byla pro mne dobře zapamatovatelná a skripta občas oprašuji i teď. Moc mne nadchlo i video jako bonus ke kurzu. Nezapomenutelným zážitkem pro mne bylo naučit se, jak si uvolnit záda prostřednictvím tenisáků – je to metoda, kterou jsem si zamilovala a nedám na ní dopustit. Srovnání těla a odcvičení celé sestavy bylo zpočátku trochu trápení, ozvaly se svaly, které jsem roky nepoužila, ale pod vedením Evy jsem se cviky naučila a najednou to šlo a co je hlavní … pořád to jde. Eviny kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří nechtějí drtit výkony, ale chtějí se přiblížit k sobě samému a naučit poslouchat své tělo bez ohledu na věk nebo kondici. Jako takové je mohu doporučit každému, kdo ze sebou chce „něco“ dělat a zbavit se bolestí zad. Protože to „něco“, co potřebujete, abyste konečně začali a vydrželi, Vám Eva nabídne s laskavostí a respektem. Já osobně doufám, že si spolu v budoucnu ještě zacvičíme 😊.
Simona V.expert procesů ve vzdělávání
"U Evy som absolvovala dva kurzy cvičení Spinálnej stabilizácie, ktoré mi otvorili dvere k časovo efektívnemu cvičeniu pri problémoch s chrbticou. Cviky boli síce na prvý pohľad jednoduché, ale trvalo chvíľu kým som zvládla správnu techniku. Eva vedela veľmi efektívne komunikovať a vysvetliť postup cvikov tak, aby sa dosiahol správny efekt. Bolo vidieť, že je skúsená lektorka a že je pohyb a cvičenie jej veľkou záľubou. Pokiaľ ste ochotní investovať čas do učenia sa a zvládnutia správnej techniky cvikov, Vaše telo sa Vám odmení lepšou flexibilitou bez bolesti a dobrým pocitom, že robíte niečo skutočne účinné pre Vaše zdravie."
Petra A.učitelka angličtiny