Aktuálně vypsané kurzy


 • INSPIRATIVNÍ WORKSHOP - Harrachov, hotel Svornost - JIŽ BRZY NOVÉ TERMÍNY!
  Jednorázový 3 hodinový inspirativní workshop, kde se můžete s metodou Spirální stabilizace nezávazně seznámit a zjistit, zda Vás láká ponořit se do jejích tajů hlouběji. Během 3 hodin projdeme základní principy metody. Vyzkoušíte si základní i pokročilejší cviky. Odhalíme tajemství zdravého pohybu, které můžete následně využít u jakéhokoliv jiného cvičení. Odnesete si tréninkový plánek se cviky pro individuální cvičení. Cena: 450 Kč / 3 hodinový seminář, tréninkový plánek
Přihlásit
 • 3 měsíční kurz - Harrachov, každé úterý 10:00 - 11:30, začínáme 8.1.2019
  DOPOLEDNÍ KURZ hotel Svornost, 1x týdně, úterý 10-11:30 hod, celkem 10 lekcí OBSAZENO! Můžete se přihlásit jako náhradníci. Z organizačních důvodů cvičení odpadá 22.1. a 5.3. 2019. Poslední lekce kurzu tak proběhne 26.3.2019.
Přihlásit
 • 3 měsíční kurz - Harrachov, každé úterý od 8.1.2019 do 26.3.2019
  VEČERNÍ kurz hotel Svornost, 1x týdně, úterý 19-20:30 hod, celkem 10 lekcí OBSAZENO! Můžete se přihlásit jako náhradníci. Z organizačních důvodů cvičení odpadá 22.1. a 5.3. 2019. Poslední lekce kurzu tak proběhne 26.3.2019.
Přihlásit

Cesta k zádům bez bolesti

kurzy metody Spirální stabilizace

Spirální stabilizace (známá také pod názvem "SM systém") je rehabilitační metoda MUDr. Richarda Smíška, která pomocí relativně jednoduchých cviků s pružnými lany účinně pomáhá odstraňovat bolesti zad nejrůznějšího původu.

Jemně, přesto účinně navrací tělu rovnováhu. Aktivuje svaly s tendencí k oslabení a naopak uvolňuje jejich přetížené protihráče. Právě svalové dysbalance projevující se vadným držením těla bývají častou příčinou bolestí zad.

Cílem všech kurzů je předat Vám maximum možných informací tak, abyste:

 • pochopili nejdůležitější principy metody a účinky jednotlivých cviků
 • naučili se základní sestavu pro začátečníky vhodnou pro domácí praxi
 • mohli se bez obav pustit do své domácí praxe, která je na cestě k zádům bez bolesti zcela zásadní.

3 měsíční kurz

10 lekcí, 1x 90 minut/týden
3 měsíční kurz, kdy metodu nasáváte postupně bez zbytečného shonu 1x týdně po dobu 3 měsíců. Nejlepší forma, jak metodu dostat pod kůži a být si jist správností svého cvičení. Každý týden se naučíme něco nového, zároveň zopakujeme znalosti a cviky z předešlého týdne. Postupně, beze spěchu tak, abyste si vše v klidu zažili, cítili se dobře a bylo vám fajn po těle i po duši. Navíc v druhé polovině kurzu k základní sestavě přidáváme i cviky zaměřené na efektivní posílení středu těla vycházející z vývojové kineziologie. Součástí jsou podrobná skripta s veškerými informacemi z kurzu a detailním popisem jednotlivých cviků. Vše tvořeno tak, abyste bez obav zvládli následnou domácí praxi.

LETNÍ INTENZIVNÍ kurz

5x 90 minut, Po-Pá
Intenzivní forma kurzu, vypisovaná tradičně v letních měsících, kdy se každý den potkáme na 90 minut a během pouhých 5 dnů probereme základní sestavu pro začátečníky. Vhodné pro ty, kteří metodu chtějí nasávat postupně, ale 3 měsíční forma jim nevyhovuje. I zde obdržíte podrobná skripta a \"tahák\" v podobě všech naučených cviků na 1 A4 pro Vaši pohodu při samostatném cvičení.

INSPIRATIVNÍ workshop

3 hodiny
Jednorázový 3 hodinový inspirativní workshop, kde se můžete s metodou nezávazně seznámit a zjistit, zda Vás láká ponořit se do jejích tajů hlouběji. Během 3 hodin projdeme základní principy a základní cviky ze sestavy pro začátečníky. Součástí jsou podrobná skripta a tréninkový plánek pro následnou domácí praxi. Dopřejte si 3 hodiny jen pro sebe a své zdraví!

INDIVIDUÁLNÍ konzultace

dle Vašich potřeb
Nevyhovují Vám skupinové kurzy? Pak mi napište a domluvte si termín individuální konzultace, kdy můžeme vše přizpůsobit Vašim potřebám. Cena od 600 Kč / 55 minut.